Pazartesi

07:00 Ana Haber
07:30 Klipbox
08:00 Sabah Sporu
08:30 Sabah Ajansı
09:30 Sabah Sporu
09:45 Marifetli Eller
10:00 Hülya Kaya ile Güne Bakış
12:30 Spor Ana Haber
13:00 Gün Ortası
14:00 Farklı Gündem
15:00 Haber 15
15:30 Spor Aktüel
17:30 Doğaya Pedalla
18:00 Akşam Ajansı
19:00 Spor Ana Haber
19:30 Ana Haber
20:00 Size Geliyoruz
21:00 Türkünağme
23:00 Off-Road
00:00 Ana Haber (Tekrar)

Salı

07:00 Ana Haber
07:30 Klipbox
08:00 Sabah Sporu
08:30 Sabah Ajansı
09:30 Sabah Sporu
09:45 Marifetli Eller
10:00 Hülya Kaya ile Güne Bakış
12:30 Spor Ana Haber
13:00 Gün Ortası
14:00 Size Geliyoruz (Tekrar)
15:00 Haber 15
15:30 Türkünağme (Tekrar)
17:00 Sağlık Olsun
18:00 Akşam Ajansı
19:00 Spor Ana Haber
19:30 Ana Haber
20:00 Hem Tanıyorum Hem Tanıtıyorum
21:00 Pandemi Konserleri
22:00 Futbol Akşamı
00:00 Ana Haber (Tekrar)

Çarşamba

07:00 Ana Haber
07:30 Klipbox
08:00 Sabah Sporu
08:30 Sabah Ajansı
09:30 Sabah Sporu
09:45 Marifetli Eller
10:00 Hülya Kaya ile Güne Bakış
12:30 Spor Ana Haber
13:00 Gün Ortası
14:00 Hem Tanıyorum Hem Tanıtıyorum (Tekrar)
15:00 Haber 15
15:30 Pandemi Konserleri (Tekrar)
16:30 Zoom
17:00 Sağlık Olsun
18:00 Akşam Ajansı
19:00 Spor Ana Haber
19:30 Ana Haber
20:00 Asırlık Hikayeler
21:00 Dellal Metin ile Sıra Geceleri
23:00 Size Geliyoruz (Tekrar)
00:00 Ana Haber (Tekrar)

Perşembe

07:00 Ana Haber
07:30 Klipbox
08:00 Sabah Sporu
08:30 Sabah Ajansı
09:30 Sabah Sporu
09:45 Marifetli Eller
10:00 Hülya Kaya ile Güne Bakış
12:30 Spor Ana Haber
13:00 Gün Ortası
14:00 Asırlık Hikayeler (Tekrar)
15:00 Haber 15
15:30 Dellal Metin ile Sıra Geceleri  (Tekrar)
17:00 Final’e Doğru
18:00 Akşam Ajansı
19:00 Spor Ana Haber
19:30 Ana Haber
20:00 Geniş Açı
21:00 Arranan Adam
23:00 Doğaya Pedalla
23:30 Zoom
00:00 Ana Haber (Tekrar)

Cuma

07:00 Ana Haber
07:30 Klipbox
08:00 Sabah Sporu
08:30 Sabah Ajansı
09:30 Sabah Sporu
09:45 Marifetli Eller
10:00 Hülya Kaya ile Güne Bakış
12:30 Spor Ana Haber
13:00 Gün Ortası
14:00 Geniş Açı (Tekrar)
15:00 Haber 15
15:30 Diyanet Saati
17:00 Akustik
18:00 Akşam Ajansı
19:00 Spor Ana Haber
19:30 Ana Haber
20:00 Gündem Siyaset
21:30 Siyah Artık Beyaz
23:00 Asırlık Hikayeler (Tekrar)
00:00 Ana Haber (Tekrar)

Cumartesi

07:00 Ana Haber
07:30 Klipbox
08:30 Haftanın Ardından
09:30 Zoom
10:00 Doğaya Pedalla
10:30 Artı Clinic
11:00 Çarşı Pazar
12:00 Yaşam Koçum
13:00 Zoom
13:30 Siyah Artık Beyaz
15:00 Akustik
16:00 Önce Sağlık
17:00 Ahmet’le Geziyorum
18:00 Off-Road
19:00 Zoom
19:30 Ana Haber
20:00 Küçük Hammat ile O Köy Bizim Köyümüz
21:00 Arguvan Türküleri
23:00 Malatya’nın Lezzetleri
00:00 Ana Haber (Tekrar)

Pazar

07:00 Ana Haber
07:30 Klipbox
08:30 Sağlık Olsun
09:30 Haftanın Ardından
10:30 Artı Clinic
11:00 Hem Tanıyorum Hem Tanıtıyorum
12:00 SineMalatya
13:00 Çarşı Pazar
14:00 Arguvan Türküleri
15:30 Yaşam Koçum
16:30 Malatya’nın Lezzetleri
17:30 Doğaya Pedalla
18:00 Küçük Hammat ile O Köy Bizim Köyümüz
19:00 Zoom
19:30 Ana Haber
20:00 Ahmet’le Geziyorum
21:00 Farklı Gündem
22:00 Spor Aktüel
00:00 Ana Haber (Tekrar)