banner13

Süper Lig’de 5 haftalık program açıklandı!

Süper Lig’de 21, 22, 23, 24 ve 25.hafta karşılaşmalarının programı açıklandı.

Süper Lig’de 5 haftalık program açıklandı!

Süper Lig’de 21, 22, 23, 24 ve 25.hafta karşılaşmalarının programı açıklandı.

ERTV Haber Merkezi
ERTV Haber Merkezi
01 Şubat 2020 Cumartesi 15:03
Süper Lig’de 5 haftalık program açıklandı!
banner16

Ligin 21.haftasında 7 Şubat Cuma günü Yeni Malatya Stadyumu’nda MKE Ankaragücü’nü konuk edecek olan BtcTurk Yeni Malatyaspor, 22.haftada ise 16 Şubat Pazar günü 19.00’da Türk Telekom Stadyumu’nda Galatasaray ile karşı karşıya gelecek.

Süper Ligin 23.haftasında 23 Şubat Pazar günü sahasında Antalyaspor ile karşılaşacak olan sarı kırmızılılar, 24.haftada 1 Mart Pazar günü deplasmanda Yukatel Denizlispor’a konuk olacak.

BtcTurk Yeni Malatyaspor, ligin 25.haftasında ise sahasında İttifak Holding Konyaspor ile karşı karşıya gelecek.

21, 22, 23, 24 ve 25. Haftada oynanacak olan karşılaşmaların programları şöyle:


21.hafta

7 Şubat Cuma

20.00 BtcTurk Yeni Malatyaspor-MKE Ankaragücü (Yeni Malatya Stadyumu)

8 Şubat Cumartesi

14.00 İttifak Holding Konyaspor-Yukatel Denizlispor (Konya Büyükşehir Belediye Stadı)

17.00 Gençlerbirliği-Trabzonspor (Eryaman Stadyumu)

17.00 Beşiktaş-Gaziantep Futbol Kulübü (Vodafone Park)

20.00 Fenerbahçe-Aytemiz Alanyaspor (Ülker Sadyumu)

9 Şubat Pazar

13.30 Hes Kablo Kayserispor-Antalyaspor (Büyükşehir Belediye Kadir Has Stadı)

16.00 Demir Grup Sivasspor-Medipol Başakşehir (Yeni 4 Eylül Stadı)

19.00 Kasımpaşa-Galatasaray (Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu)

10 Şubat Pazartesi

20.00 Göztepe-Çaykur Rizespor (Gürsel Aksel Sadyumu)

22.hafta

14 Şubat Cuma

20.00 Medipol Başakşehir-Beşiktaş (Başakşehir Fatih Terim Stadyumu)

15 Şubat Cumartesi

14.00 Yukatel Denizlispor-Hes Kablo Kayserispor (Denizli Atatürk Stadı)

17.00 İttifak Holding Konyaspor-Göztepe (Konya Büyükşehir Belediye Stadı)

20.00 MKE Ankaragücü-Fenerbahçe (Eryaman Stadyumu)

16 Şubat Pazar

13.30 Aytemiz Alanyaspor-Gençlerbirliği (Bahçeşehir Okulları Stadyumu)

16.00 Trabzonspor-Demir Grup Sivasspor (Şenol Güneş Spor Kompleksi)

19.00 Galatasaray-BtcTurk Yeni Malatyaspor (Türk Telekom Stadyumu)

17 Şubat Pazartesi

20.00 Antalyaspor-Kasımpaşa (Antalya Stadyumu)

20.00 Gaziantep Futbol Kulübü-Çaykur Rizespor (Kalyon Stadyumu)

23.hafta

21 Şubat Cuma

20.00 Demir Grup Sivasspor-Aytemiz Alanyaspor (Yeni 4 Eylül Stadı)

22 Şubat Cumartesi

14.00 Hes Kablo Kayserispor-İtifak Holding Konyaspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has Stadı)

17.00 Göztepe-Gaziantep Futbol Kulübü (Gürsel Aksel Stadyumu)

20.00 Beşiktaş-Trabzonspor (Vodafone Park)

23 Şubat Pazar

13.30 BtcTurk Yeni Malatyaspor-Antalyaspor (Yeni Malatya Stadyumu)

16.00 Gençlerbirliği-MKE Ankaragücü (Eryaman Stadyumu)

19.00 Fenerbahçe-Galatasaray (Ülker Stadyumu)

24 Şubat Pazartesi

20.00 Çaykur Rizespor-Medipol Başakşehir (Çaykur Didi Stadı)

20.00 Kasımpaşa-Yukatel Denizlispor (Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu)

24.hafta

28 Şubat Cuma

20.00 Aytemiz Alanyaspor-Beşiktaş (Bahçeşehir Okulları Stadyumu)

29 Şubat Cumartesi

14.00 İttifak Holding Konyaspor-Kasımpaşa (Konya Büyükşehir Belediye Stadı)

17.00 Trabzonspor-Çaykur Rizespor (Şenol Güneş Spor Kompleksi)

20.00 Antalyaspor-Fenerbahçe (Antalya Stadyumu)

1 Mart Pazar

13.30 Yukatel Denizlispor-BtcTurk Yeni Malatyaspor (Denizli Atatürk Stadı)

16.00 MKE Ankaragücü-Demir Grup Sivasspor (Eryaman Stadyumu)

19.00 Galatasaray-Gençlerbirliği (Türk Telekom Stadyumu)

2 Mart Pazartesi

20.00 Hes Kablo Kayserispor-Göztepe (Büyükşhir Belediyesi Kadir Has Stadı)

20.00 Medipol Başakşehir-Gaziantep Futbol Kulübü (Başakşehir Fatih Terim Stadyumu)

25.hafta

6 Mart Cuma

20.00 Beşiktaş-MKE Ankaragücü (Vodafone Park)

7 Mart Cumartesi

14.00 BycTurk Yeni Malatyaspor-İttifak Holding Konyaspor (Yeni Malatya Stadyumu)

17.00 Göztepe-Medipol Başakşehir (Gürsel Aksel Stadyumu)

17.00 Gaziantep Futbol Kulübü-Trabzonspor (Kalyon Stadyumu)

20.00 Fenerbahçe-Yukatel Denizlispor (Ülker Stadyumu)


8 Mart Pazar

13.30 Kasımpaşa-Hes Kablo Kayserispor (Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu)

16.00 Çaykur Rizespor-Aytemiz Alanyaspor (Çaykur Didi Stadı)

19.00 Demir Grup Sivasspor-Galatasaray (Yeni 4 Eylül Stadı)

9 Mart Pazartesi

20.00 Gençlerbirliği-Antalyaspor (Eryaman Stadyumu).

HABER: FERDİ DURDU/ YENİ MALATYA GAZETESİ- ERTV


Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.